Болонські вудилища купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Болонські

Активні фільтри

Уже за назвою бланка можна судити про місце походження вудилища. Батьківщиною рибальської снасті вважається італійська провінція Болонья. Місцеві рибалки її «винайшли» для лову в умовах широкого русла річки. Болонське вудилище дозволяє займатися ловом там, де використання штекерних і махових тростин викликають труднощі. Купити болонські вудилища в Україні різної довжини можна на нашому сайті. Вироби представлені в широкому асортименті, що дозволить вибрати кожному покупцеві оптимальний варіант.

Технологія болонської ловлі


Спочатку потрібно визначити глибину водойми. Для цього роблять кілька закидів, кожен раз зрушуючи поплавець по волосіні. Цим добиваються такого положення, коли поплавок залишається в полі зору, а грузило-глибиномір торкається дна. Потім груз змінюють на потрібне грузило.

Після цього створюють кормову доріжку. Прикормку починають розкидати на 3-5 метрів вище за течією, і закінчують у місці закидання наживки. Брати з собою треба велика кількість корму, так як потоки води досить швидко розмивають доріжку.

Проводку здійснюють двома способами. Це волочіння грузила з прідержкі. У другому випадку грузило не стосується дна, і приманка витягає волосінь за течією. Кращий варіант - комбінувати обидва стилю проводки. Як правило, така техніка лову призводить до успіху.

Що являє собою болонське вудилище


Болонські бланки в основному мають телескопічну конструкцію. Купити Болонську вудку в нашому рибальському магазині можна довжиною від 5 до 7 метрів. У нас є також вудилища розміром 4 і 8 м. Вони оснащені великою кількістю кілець на високій ніжці. Це потрібно для того, щоб мокра волосінь не прилипала до поверхні бланка. На вершинці удильника є два плаваючих пропускних кільця. Вони служать розвантаженням кінчика снасті під час виведення крупної риби.

Болонські вудилища штекерного типу відрізняються кількістю кілець. На бланку їх поміщається близько 20 шт. Така особливість викликана риболовлею в умовах вологого клімату. Штекери набагато дорожче своїх болонських побратимів. Це пояснюється великою кількістю фурнітури на бланку.

Оснащення

У вас є можливість придбати в нашому магазині болонські вудилища недорого. Тут же ви можете купити необхідне оснащення для риболовлі за цілком демократичними цінами. Це  котушки, волосінь,  поплавки і грузила.

Котушки

Найбільш доцільними механічними пристроями для болонських вудилищ є безінерційні котушки. Краще обирати механізми з високим передавальним числом, великим обсягом шпулі і заднім фрикціоном.

Волосінь

Для котушок обирайте полімерну нитку ø 0,14-0,18 мм. Для повідця краще використовувати волосінь ø 0,1-0,14 мм. Знайте, що надмірно товста волосінь призведе до підвищення її жорсткості і обваження. А це відразу позначиться на зниженні кількості клювань.

Поплавці

Поплавці для болонських вудилищ мають своєрідну форму. Вироби з довгим кілем поводяться стійко навіть в сильній течії річки. Міцне вушко на поплавці витримує великі навантаження під час виведення великого улову.

В інтернет-магазині "Карпан" ви можете знайти і купити бюджетні болонські вудилища. Ми пропонуємо зручні умови оплати і доставки товару, все що вам необхідно - це вибрати необхідні вироби для лову риби, щоб швидше відправитися за масштабним уловом!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти