Фідерні вудилища купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Фідерні

Активні фільтри

Слово фідер англійського походження і перекладається, як годівниця. Фідерний бланк призначений для донного лову риби. Основною відмінністю фідерних вудилищ є наявність великої кількості направляючих кілець і м'якою вершиною. Вона виконує роль індикатора клювання. Вудилище оснащене котушкою з волосінню або плетеним шнуром. До кінця волосіні кріплять грузило, годівницю і поводок з гачком.

Як ловлять фідером


Ідея такого способу рибної ловлі полягає в тому, що  годівницю з приманкою опускають на дно водойми. Рухом води частинки приманки вимиваються і розташовуються навколо годівниці, тобто утворюється кормова пляма. Риба, залучена запахом корму, починає кружляти в цьому місці. Серед частинок приманки «ховається» гачок з наживкою. Донна риба, особливо короп, дуже обережна. Перш ніж будь-яка особина проковтне пастку, вона зробить кілька підходів, обережно торкаючись наживки. На це моментально відреагує вигином вершинка фідера.

Як зробити краще підсікання, залежить від досвіду і майстерності рибалки. Буває, що знайти місце клювання не вдається відразу. Тому доводиться робити кілька закидів. За допомогою фідерного вудилища «полюють» за такою великою донної рибою, як короп, сазан і сом.

Якщо вас приваблює така рибна ловля, то ви можете підібрати і купити в Україні недорого фідерне вудилище, скориставшись послугами нашого інтернету-магазина. Не залишаючи сайт, можна підібрати і купити всі супутні атрибути снасті.

Фідерні вудилища: класифікація


На сайті магазина "Карпан" ви можете купити фідерне  вудилище від провідних виробників. Нашим клієнтам представлений широкий вибір таких моделей, як:

Пікер
Бланки можуть називатися по-іншому - Ультра Лайт Фідер. Тростини зазвичай поставляють в продаж довжиною 2,1-3 метра. Тест дозволяє застосовувати навантаження від 10 до 40 грам. Фідери пікери відмінно зарекомендували себе під час лову невеликих риб на коротких дистанціях в озерах і ставках. Для тростини довжиною 2,1 м. Найкраща відстань закидання становить близько 20 метрів. Бланком довжиною 3 м. можна робити закиди практично до 40 метрів.

Лайт
Бланки довжиною 3-3,6 м. Витримують тест до 60 грам. Вудилища призначені для водойм зі слабкою течією. Тростини відмінно справляються з виведенням великої риби. На відміну від пікеру, лайтом можна робити закиди на дистанцію більш 40 м.

Медіум
Максимальний тест медіума становить 100-120 грам. Вудилища довжиною 3,6 м витримують тест від 80 до 100 гр. Це найпопулярніший клас серед фідерних моделей. Оптимальна дальність закидання - 40 м. Медіумом ловлять, як в стоячій, так і проточній воді. Досвід і майстерність у виведенні подібним фідером великої риби доставлять вам задоволення похвалитися перед друзями великим уловом.

В Україні вудилище фідер класу медіум ви можете підібрати в нашому інтернет-магазині. Довжину бланка вибирайте відповідно своєму зросту і фізичним можливостям.

Хеві
Найменування моделі означає потужний бланк. Тест вудки дорівнює 100-120 гр. Вудилища продають довжиною від 3,6 до 3,9 м. У комплект поставки товару виробник вкладає спеціальну вставку - пролонгу, за допомогою якої бланк можна подовжити до 4,2 м.

Незалежно від того, який вид снасті ви оберете, вудилище для фідерного лову дозволить вам насолодитися неординарним способом видобутку риби.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти