Список товарів за брендом Fanatik

Рибальське оснащення від справжніх професіоналів завжди відрізняється відмінною якістю, зручністю, функціональністю і високою ефективністю. Саме такими характеристиками володіють снасті ФАНАТИК. Риболовля з ними порадує як досвідченого, так і початківця рибалки.

Чим відомий бренд FANATIK

Торгова марка створена професійними рибалками-чемпіонами, які на практиці освоїли всі тонкощі цього виду спорту і захотіли поділитися унікальним досвідом з іншими. ТМ FANATIK випускає все для риболовлі, від  принад  до  вудилищ. Але особливим попитом користується їстівний силікон. Перед ним не встоїть жодна риба.

Продукція володіє чудовими властивостями. Вона еластична, м'яка, в'язка, з потрібною рихлістю. Витривала, добре протистоїть зносу і витримує дуже багато клювань.

Форма виробів вдало імітує зовнішній вигляд різноманітних мешканців водойм: рачків, пуголовків, черв'яків і дрібних рибок, якими харчуються більші. Яскраве забарвлення приваблює хижаків. Велика розмаїтість розмірів дозволяє підібрати приманку для будь-якої риби.

Смакові якості приманки теж не залишать рибу байдужою. Ключові компоненти натуральних смакових добавок видобуваються в озерах і річках. Тому знайомі місцевим мешканцям і залучають їх, а сіль підсилює смак.

Оснащення відмінно працює з різною комплектацією і навіть з базовими поводками дає хороший результат. Користуватися їй зручно як майстрам, так і початківцям. Зрозуміти, наскільки модель вдала, допомагає обов'язкове тестування в реальних умовах спортивної та звичайної рибалки. Тільки після нього товар потрапляє на прилавки магазинів.

Щоб купити рибальські снасті ФАНАТИК за вигідною вартоістю, переходите в наш каталог. Магазин Карпан пропонує відмінний вибір товарів від цього виробника.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти