Список товарів за брендом Strike Pro

Потрібен якісний і ефективний  воблер? Тоді замовляйте продукцію торгової марки STRIKE PRO. Це відмінний бренд  приманок з багаторічною історією, який популярний у рибалок по всьому світу, від Азії до Америки. Увага до деталей, баланс ціни і якості - саме ці два принципи лежать в основі діяльності компанії.

Історія торгової марки

Все почалося в 1973 році на Тайвані. Перший час завод випускав товари для великих світових брендів з США і Європи. Уже до кінця вісімдесятих виробництво активно постачало якісні  блешні  на світовий ринок. Через десять років почали виробляти і воблери.

Але його власники хотіли більшого. У 2000 році вони заснували власний бренд і представили всьому світу унікальну продукцію. Це виявилося правильним рішенням. Накопичений за майже двадцять років досвід став у нагоді творцям STRIKE PRO. Вони освоїли всі провідні технології, навчилися відслідковувати нові тенденції і швидко реагувати на запити споживачів. Тому компанія впевнено розвивалася і досягла успіху.

Особливості виробництва

Фахівці STRIKE PRO постійно знаходяться в пошуку свіжих ідей і вдалих рішень і ніколи не зупиняються на досягнутому. Розробка кожної моделі займає досить багато часу.

Спочатку з'являються дерев'яні прототипи. Вони дозволяють оцінити, наскільки вдалий дизайн обраний, чи є необхідний баланс. Вироби тестують на межу міцності і протистояння пошкоджень. І тільки потім випускають готові екземпляри з ударостійкого пластику.

Воблери бренду - це єдина лита конструкція. Тому вона не розхитується і не втрачає лопати навіть в екстремальних умовах. Малюнок наносять вручну. Тому моделі завжди виглядають акуратно і привабливо. З ТМ STRIKE PRO рибалка стане справжнім задоволенням!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти