Список товарів за брендом Gary Yamamoto

Американська компанія Gary Yamamoto Custom Baits була створена далекого 1976 році відомим американським спортсменом-рибалкою з японським корінням Gary Yamamoto. Даний виробник першим почав виробляти їстівний силікон і на сьогоднішній день є безсумнівним лідером з виробництва  силіконових принад. Кожна з них була створена завдяки зусиллям професійних рибалок і просто любителів риболовлі. Продукція постійно вдосконалюється, дозволяючи з кожним разом помітно збільшити улов.

Особливості приманок Gary Yamamoto

Принади створені з м'якого силікону, який містить в собі натуральні елементи (сіль, амінокислоти і атрактанти) заманюють риб. Підводні хижаки настільки сильно на них реагують, що хороше клювання вам стовідсотково гарантоване. Також важливо відзначити відповідну щільність матеріалу, яка не піддається зубам судака, щуки або інших видів риб.

Кожна модель приманки має різну форму, розмір, забарвлення і може включати в себе різні види атрактантів. Це в свою чергу дозволяє підібрати виріб для лову різних видів риб.

Замовляйте приманки Gary Yamamoto вже сьогодні

Інтернет-магазин Карпан пропонує своїм клієнтам великий вибір приманок від даного виробника за прийнятною вартістю.

У разі виникнення складнощів з вибором, обов'язково звертайтеся за допомогою до наших консультантів. Вони дадуть відповідь на всі ваші питання, детально розкажуть про відмінності тієї чи іншої  приманки, а також допоможуть підібрати оптимальну модель товару, відповідну вашим вимогам.

Для нас важливо, щоб кожен клієнт зміг придбати якісні товари для риболовлі швидко, вигідно і з оперативною доставкою по всій території України. Звертайтеся, завжди раді запропонувати вам рибальські снасті від провідних виробників за прийнятною вартістю!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти