Список товарів за брендом Durareel

Котушка - ключова частина вудки. Без неї не обійдеться ні початківець рибалка, ні професійний спортсмен. Тому бренди, що хочуть домогтися успіху в сфері виробництва рибальських снастей, намагаються запропонувати споживачам саме цей товар. Ті, кому вдається випускати найбільш якісні і доступні моделі, стають визнаними лідерами ринку. Торгова марка Durareel пропонує саме такі котушки.

Особливості виробів бренду

Китайські виробники дуже успішно конкурують за увагу покупців. Їх сильні сторони - великі потужні заводи, які випускають десятки мільйонів одиниць товару в день, новітні технології виготовлення і доступні практичні матеріали. Тому продукція виходить дуже якісною, але недорогою. Цими ж плюсами володіє і ТМ Durareel.

Більш того, на виробництві діють найвищі європейські стандарти якості. Адже продукцію виготовляють на заводі міжнародної компанії родом зі Швеції - Abu Garcia.

Підприємству вдалося зробити простий механізм для зберігання і відмотування  волосіні дійсно зручним і універсальним. У безінерційних котушок Дюраріл легкий закид без опору. Завдяки продуманій шпулі лісочку виходить закинути дуже далеко. Намотувати її також нескладно. Не менш важливий елемент конструкції - фрикціон, який служить гальмом і забезпечує правильний натяг для максимально плавного спуску волосіні.

У колекції багато вдалих моделей. Вони досить міцні, ергономічні, стильно і лаконічно виглядають. Ще один вагомий плюс - адекватна ціна. Будь-який риболов може дозволити собі хорошу котушку і при цьому не переплатити за неї.

У каталозі інтернет-магазину Карпан ви можете ознайомитися з найпопулярнішими позиціями від торгової марки Durareel.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти