Список товарів за брендом Shimano

Shimano - великий японський виробник зі столітньою історією. Його товари для активного відпочинку знають у всьому світі. Це справжній еталон якості, на який рівняються конкуренти. Секрет успіху компанії криється в поєднанні унікального досвіду професіоналів, воістину японського працьовитості і передових технологій.

Що собою являє бренд Шимано

Підприємство існує на ринку ось вже більше сотні років, з 1921 року. Перш за все він відомий як виробник велосипедних товарів. Виробник випускає великий асортимент перемикачів, зірок, гальмівних систем і іншого устаткування для гірських і шосейних моделей, а також рішення для веслування. Не менш затребувані і  снасті  для риболовлі.

Хоча їх випуск почався відносно недавно. Підрозділ товарів для рибальства Shimano Adachi Co. Ltd відкрилося в 1971 році. Протягом наступних п'ятдесяти років марка впевнено вийшла в лідери в рідній Японії та інших країнах. Сьогодні це одне з найбільших підприємств світу.

Головний офіс компанії розташований в місті Осака, а більша частина виробничих потужностей - в Малайзії та Сінгапурі. Продукція поставляється в більш ніж 40 країн і майже половина продажів здійснюється на європейському ринку.

Торгова марка має чималу вагу в риболовецькій галузі. У її науково-дослідного центру величезна кількість унікальних патентів і проривних відкриттів. Тому снасті перевершують аналогічну продукцію конкурентів за всіма параметрами.

Волосінь  і  спінінги  цього бренду відрізняються високою якістю. Цінують рибалки і зручні котушки Shimano. Риболовля з їх допомогою відразу стає поради та рекомендації. Котушка STELLA неодноразово визнавалася кращою з усіх сучасних моделей. Снасті цього виробника допомагають зловити будь-яку рибу.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти