Список товарів за брендом Duralure

Шукайте відмінні блешні? Пропонуємо вашій увазі торгову марку DuraLure. З таким оснащенням ви без проблем знайдете великий улов. У їхньому асортименті знайдеться  приманка  для різної риби, в тому числі хижаків з вузькою пащею. З такою рибна ловля стає набагато простіше.

Особливості продукції бренду

Блешні DuraLure відносяться до класичних моделей. Вони досить універсальні. На них ловиться судак, щука, окунь, жерех, берш і інші види риб. За рахунок не дуже широкого тіла приманки спрацюють навіть на володарів вузької пащі.

Завдяки прекрасним польотним характеристикам у виробів підвищена дальність закидання. А в воді вони переконливо імітують поведінку справжньої риби. Та не може відрізнити циклічні коливання приманки від рухів природних мешканців водойми. Навіть при швидкій проводці блешня обертається чітко по своїй осі. Стабільну поведінку і повторювану гру вдається забезпечити завдяки використанню особливо точного обладнання на виробництві.

В асортименті є поліровані, гладкі і рифлені варіанти з виїмками. Останні особливо ефективні для залучення хижих особин. Всі моделі виконані з міцного металу з гальванічним покриттям і пофарбовані водостійкими фарбами. Дуже привабливо виглядають вироби з забарвленням під золото, срібло, мідь, латунь і інші металеві сплави.

На всіх блешнях стоять  трійники  чудової якості від відомої японської компанії OWNER. У них чудова чіпкість і дуже гостре жало, заточене хімічним методом. Виробник строго стежить за якістю продукції, тому оснащення не підводить навіть в екстремальних умовах.

Знайти кращі товари від компанії DuraLure і замовити їх за дуже вигідною ціною можна в каталозі інтернет-магазину Карпан.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти