Список товарів за брендом DuraKing

Рибалки довіряють DuraKing - азіатському бренду, який спеціалізується на випуску рибальських шнурів. Поєднання передових японських технологій і потужного індонезійського виробництва дає просто відмінний результат. Товари виробника володіють оптимальним балансом ціни і якості.

Переваги продукції компанії

Шнури DuraKing - новинка на ринку. Але вже встигли полюбитися споживачам. Молодий бренд з Азії успішно конкурує з більш іменитими підприємствами. Серед шанувальників його продукції і досвідчені рибалки, і новачки. Перші цінують чудові характеристики  шнурів і їх здатність переносити екстремальні умови. Другим подобається простота, універсальність і доступність виробів.

У продажу запропоновані восьми- і чотирижильного плетені шнури. Вони виконані з 100% PE сировини і укріплені за допомогою спеціальної технології обробки Maxis Super Soft, яка мінімізує тертя волокон з бортиком шпулі і кільцями.

Інші плюси шнурів: 

  • висока міцність - вироби всіх діаметрів міцні, добре переносять навантаження і не рвуться в самий невідповідний момент;

  • привабливий вигляд - моделі представлені в яскравих кольорах, відтінок не вигоряє на сонці і не вимивається;

  • ефективність - вироби чудово показують себе при далекому закиданні;

  • різноманітність - в колекції є варіанти для різної рибної ловлі: фідерної, коропової, спiнiнгової, джигової, лайтової, ультралайтової і так далі;

  • помірна жорсткість - оптимальна для всіх видів риболовлі;

  • абразівоустойчівость - шнури можна використовувати в будь-яких умовах;

  • зручність - упаковка товару служить зручною коробочкою для невеликих рибальських снастей.

Невисока ціна робить продукцію DuraKing ще привабливішим. У нашому каталозі ви знайдете найпопулярніші позиції від виробника.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти