Гачки для риболовлі купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Гачки

Фільтрувати за

Категорії

Категорії

Наявність:

Наявність:

Бренд

Бренд

Кількість в упаковці, шт.

Кількість в упаковці, шт.

Номер

Номер

Виробник

Виробник

Особливості

Особливості

Призначення

Призначення

Вид

Вид

Головка

Головка

Покриття

Покриття

Країна-виробник товару

Країна-виробник товару

Активні фільтри

У нашому магазині ви можете вибрати і купити гачки для риболовлі практично для будь-якого виду лову. Гачок - один з найважливіших елементів рибальської снасті. Металеві вироби несуть на собі наживку. При клюванні жало проколює тіло риби, а борідка не дає улову зірватися. Від того, наскільки серйозно ви підійдете до вибору даного виробу, буде залежати результативність риболовлі.

На що звернути увагу при виборі гачка

 • Цівка
  Ділянка від головки до піддіву буває прямою або у вигляді сходинки. Її довжину обирайте з розрахунку розміру приманки і майбутнього улову. Рибальські гачки з короткою і середньою цівкою використовують для лову мирної рибки. Великий розмір цієї частини зручний для морського лову видобутку великих розмірів. Подовжена відстань між головкою і піддівом оберігає волосінь, шнур від перекусу гострими зубами водного хижака. У нашому розділі знайдете РК з пружинкою на цівці. Якщо між витками спіралі вкласти приманку, то отримаєте вбудовану годівницю.
 • Піддів
  Нижче цівки є закруглена частина, що називається піддівом. Форма вигину має значення для лову певного виду риби. Наприклад для коропа, гачки вибирайте з незграбним овалом.
 • Жало
  Вістря складається з піки і борідки. Перша частина направлена ​​строго вгору, а вершина борідки звернена в протилежну сторону. Під час підсічки від різкого руху вудилища жало пронизує губу або щелепу риби. Перед кріпленням снасті перевіряйте гостроту цього елемента. Від цього залежить ефективність підсічки. Те саме можна сказати і стосовно бородки. Її гострота є гарантом того, що ви не втратите улов при виведенні видобутку.

Види рибальських гачків


Існує міжнародна класифікація гачків, відповідно до якої вони бувають наступних видів:

 1. Трійник - конструкція складається з трьох гачків, з'єднані між собою цівкою. Всі три зачепа мають одне вушко для кріплення волосіні.
 2. Лаймерік - відрізняється маленькою борідкою і різким вигином. Така форма виробу не дозволяє сповзти наживці з цівки.
 3. Абердін - прямолінійна цівка, ідеально круглий піддів. Використовують для лову судака на живця.
 4. Бік (Beak) - потужний зачіп з маленькою борідкою і жалом, загнутим всередину.
 5. Вікінг - довга цівка зручна для насадки крилатих комах.
 6. Кристал - різкий підігнутий піддів відносно жала.


Є ще безліч інших моделей, які ви знайдете на нашому сайті і зможете купити гачки на ваш вибір.

Як вибрати гачок


Для вибору моделі рибальського гачка, керуються кількома критеріями:

 • тип наживки;
 • вид передбачуваного улову;
 • ступінь гостроти жала;
 • зміщення вістря відносно осі зачепа, що дає хороший результат при підсіканні;
 • наявність поверхні з оксидуванням;
 • помірна пружність і міцність.


Правильний вибір гачків одна з складових успішної риболовлі. Зверніть увагу на моделі з загнутим всередину жалом. Така снасть призначена для лову коропа. Форма вигину пов'язана з особливістю способу годування цього виду риби. Захоплюючи наживку і відчувши підступ, короп спробує виплюнути її. Підсікання розгорне гачок жалом вниз і воно міцно встромиться в нижню губу, не даючи рибині вирватися на волю.

На одній зі сторінок нашого сайту ви можете купити гачки в наборах. Від правильного вибору цього елемента багато в чому залежить успіх вашої риболовлі.

Ціни на рибальські гачки доступні широкому колу споживачів. Їх можна придбати цілими наборами, що набагато вигідніше поштучної покупки. Тут же, не залишаючи магазину, ви зможете підібрати до них волосінь і придбати інші аксесуари для рибного лову.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти