Подвійні гачки купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Двійники

Активні фільтри

Рибна ловля - одне з найпопулярніших хобі в світі. І її позитивний результат залежить від правильного вибору спорядження. Рибу неможливо зловити без хорошого  вудилища, міцної  волосіні, а також - без гострого  гачка. Розглянемо, який краще вибрати і чим гарний подвійний гачок для риболовлі.

Будова рибальського гачка

Цей тип оснащення виготовляють з нержавіючої або високовуглецевої сталі, покритої антикорозійним покриттям - наприклад, нікелем або бронзою. Він складається з:

  • цівки - металевого тіла;

  • головки, до якої необхідно прив'язувати волосінь - вона може бути з вушком, лопаткою або кільцем;

  • піддіву - закругленою частини;

  • жала з вістрям - саме за нього чіпляється видобуток.

Снасті розрізняють по довжині цівки, формі поддева, кількості жал, наявності або відсутності на ньому борідки, товщині, щільності металу та інші характеристики. Для різної риби, пори року і способу риболовлі потрібен свій гачок.

Основні типи

За кількістю зачепів розрізняють одинарні, подвійні і потрійні гачки.

Перші мають одне вушко і жало. З ними добре вудити миролюбну рибу в теплі місяці. Так як в холодну пору року вона впадає в сплячку, взимку такий гачок не використовується.

Другий тип має два жала. На такий ловлять хижих мешканців водойм в будь-який час року. Приманка може бути як натуральної, так і ні.

Трійники теж застосовують з живою і штучною наживкою, але вони важче. Найкраще підходять для зимової ловлі хижаків.

Одинарні,в залежності від виду, допоможуть спіймати будь-яку мирну рибу. Так як рибалка на подвійний гачок можлива взимку і влітку, він більш універсальний, ніж з трьома жалами. Двійники добре зарекомендували себе для оснащення жерлиці і незамінні при ловлі сома, щуки, судака, коропа і окуня.

Якщо вам потрібні якісні одинарні, потрійні або подвійні гачки, купити їх можна в інтернет-магазині «Карпан» - за кращими цінами і з швидкою доставкою.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти