Флюорокарбон купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Флюорокарбон

Фільтрувати за

Наявність:

Наявність:

Бренд

Бренд

Діаметр

Діаметр

Навантаження на розрив

Навантаження на розрив

Виробник

Виробник

Довжина

Довжина

Активні фільтри

Флюорокарбон - це полімер, до складу якого вуглець і фтор. Винайшли матеріал японські вчені в 1969 році. Флюорокарбонова волосінь з'явилася в продажу на світовому ринку рибальських товарів в середині 70-х років минулого століття. Вона настільки підкорила професійних рибалок і любителів своїми якостями, що зайняла лідируючу позицію серед аналогічних виробів. Купити волосінь флюорокарбон ви можете в нашому інтернет-магазині. Застосування такої снасті, безсумнівно, принесе успіх вашої рибної ловлі.

Переваги флюрокарбону

  • Коефіцієнт заломлення світла у водному середовищі дуже близький аналогічному параметру флюорокарбонового волосіні, тому під час закидання приманки риба не бачить повідця.

  • Матеріал не боїться перегріву і переохолодження, стійкий до агресивного середовища. У котушці під час намотування практично не буває перехресть. Після розплутування нитка зберігає свою первісну форму.

  • Висока стійкість до механічних пошкоджень дозволяє протягом великого терміну займатися риболовлею в водоймах з коряжистим і кам'янистим дном. Також волосіні не страшний черепашник і жорсткі водорості.

  • Найбільш дорогі вироби володіють низьким відсотком водопоглинання, що дозволяє під час риболовлі зберігати початковий діаметр нитки.

  • Намотування мокрої волосіні на котушку не приводить до стягання після висихання.  

Який вибрати флюорокарбон

У нашому магазині ви можете вибрати як волосінь з покриттям флюорокарбона (100-150м) так і сам флюорокарбон (20-50м) за тими характеристиками, які забезпечать успішну риболовлю. На сторінках сайту представлений широкий асортимент товарів, серед якого ви зможете підібрати оптимальний для себе варіант.

На сьогоднішній день багато виробників випускають якісну флюорову волосінь. Наприклад, флюорокарбон Sunline і Mistrall надходить у продаж довжиною 30 метрів. Фірма Jaxon представлена ​​бобінами з волосінню завдовжки 20 метрів.

Розраховуючи на лов риби певної ваги, звертайте увагу на величину розривного навантаження. Тут можна підібрати мононитки, здатні витримати виведення рибин вагою від 1,1 до 30 кг. Чим потужніше волосінь, тим більше її діаметр. Найтонша має діаметр 0,12 мм, а потужний флюорокарбон досягає товщини 0,55 мм.

Перед тим, як купити повідковий флюорокарбон обов'язково визначитеся з характеристиками аксесуара, які дозволять перетворити вашу риболовлю в суцільне задоволення. Наш рибальський магазин володіє великим асортиментом цих виробів. Флюорокарбоновую волосінь підходить практично для всіх видів рибної ловлі. Якщо правильно використовувати мононитку, то ви з першого закидання приманки відчуєте різницю.

Купити флюорокарбон для повідків в інтернет-магазині "Карпан" ви можете в будь-який час. Матеріал настільки міцний і надійний, що ви не будете розчаровані в ньому. Тут же на сайті ви можете вибрати і придбати одяг, окуляри, сумки та рюкзаки, і багато іншого для риболовлі. Ми гарантуємо високу якість продукції, що реалізовується, вартість якої вас приємно здивує.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти