Джиг-головки купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Джиг-головки

Фільтрувати за

Активні фільтри

Джиговая рибалка має свої особливості не схожа на інші види риболовлі. Джиг-спінінгом ловлять хижі види риб - це сом, окунь, щука і судак. Цей спосіб рибної ловлі на увазі використання комплексу оснащення, що складається з спінінга, джигових приманок і спеціальних вантажів з гачком - джиг-головок.

Що таке джигова проводка

Це спосіб викликати клювання підмоткою котушки або дрібними ривками приманки. При цьому джиг-головка з насадженої на гачок принадою рухається дрібними кроками по дну або над ним по траєкторії, що нагадує трапецію або трикутник. Саме такого характеру руху наживки залучають хижих мешканців водойм.

Оснащення для джигової риболовлі

Як наживка для джиг-головок використовують силіконові приманки - це різні твістери, ріпери, віброхвости, слаги, октопуси, рачки і личинки комах. Також даний вид грузила поєднують з такими приманками, як передньопогрузні вертушки, воблери і деякі види вібруючих блешень. У ролі грузила виступає ДГ різної ваги.

Купити недорого джиг-головки в Україні можна на сайті нашого інтернет-магазину. Грузила з гачками представлені у нас широкою лінійкою виробів. Тут можна підібрати головку самої різної ваги. Цей параметр важливий для балансування з масою приманки. Правильно обрана вагова комбінація забезпечує стійку гру наживки. При закиданні на велику глибину використовують масивні джиг-головки. Для лову на мілинах застосовують більш легкі вантажі.

Кілька рекомендацій

Під час джиговой риболовлі важливо, як здійснювати проводки. Приманка повинна не сильно борознити дно. Проводку роблять таким чином, щоб грузило описувало над дном фігури у вигляді трапеції або трикутника.

Рибак різким рухом піднімає вудилище вгору, при цьому фіксує котушку. Потім простягає джиг-голівку поворотом котушки - це буде трапеція. Якщо після підйому приманку відразу відпускають, то грузило з гачком опише фігуру у вигляді трикутника. Такі руху хижа риба зауважує здалеку і спрямовується слідом за приманкою.

Як придбати джиг-голівку

Підібрати і купити джиг-головки ви можете в нашому інтернет-магазині рибальських товарів. Наші менеджери із задоволенням допоможуть з вибором і запропонують супутні товари для риболовлі. Ми гарантуємо високу якість реалізованих снастей, а також великий асортимент аксесуарів за прийнятною вартістю. Звертайтеся, ми обов'язково відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо щодо обраних снастей і зробимо ваші покупки вигідними і приємними!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти