Список товарів за брендом Mepps

Відмінні  блешні, які завоювали популярність більш ніж у вісімдесяти країнах - це французький бренд Mepps. Багаторічний досвід і унікальні розробки компанії дозволили їй впевнено вийти в світові лідери. Конкуренти безуспішно намагаються повторити формулу їхнього успіху. А рибалки, як новачки, так і професіонали, знають і люблять ці якісні та надійні снасті.

Історія розвитку

Торгову марку створив в 1938 році інженер автомобілебудівної компанії Пежо Андре Мелнар. Перший завод успішно працював в Парижі аж до п'ятдесятих. А в 1951 Мелнар познайомився з власником американської мережі рибальських магазинів Тоддом Шелдоном. Так болісно Mepps потрапили в США. А звідти розійшлися по всьому світу.

Сьогодні на виробництві виготовляють виключно блешні. Торговій марці вдалося домогтися досконалості в створенні цього виду спорядження. Вона закуповує матеріали у провідних постачальників металів. Використовує тільки міцну мідь і бронзу і не змінює стандартам якості, які були встановлені ще в минулому столітті.

Над розробкою нових моделей спільно трудяться відразу три науково-дослідних центрів: у Франції, Сполучених Штатах Америки та Канаді. Професійні рибалки знають все про звички риб та особливості риболовлі в кожній водоймі. А досвідчені технологи - про сучасні технології і матеріали. Вони спираються на класичні традиції рибальства і поєднують їх з інноваціями в цій галузі і створюють максимально зручні, надійні і ефективні екземпляри.

Переваги продукції бренду:

  • висока точність виготовлення;

  • унікальний склад металу - це запатентований мідно-алюмінієвий сплав з відмінними властивостями;

  • подібна частота вібрації, яка забезпечує стабільну поведінку приманки;

  • величезний асортимент моделей.

Хороший вибір товарів Mepps ви знайдете в нашому інтернет-магазині.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти