Список товарів за брендом Dragon

Що виділяє хороший бренд серед конкурентів? Звичайно ж, професійний підхід до створення кожного виробу. Саме так працює польський виробник товарів для рибальства Dragon. Риболовля з таким  оснащенням завжди дарує тільки позитивні емоції!

Чим знаменита торгова марка Dragon

За двадцять років в індустрії виробник накопичив чималий досвід створення рибальських інструментів. Він співпрацює з провідними компаніями з Європи і Японії. Тому популярний як на європейському, так і на азіатському ринку. Споживачі довіряють марці Dragon. Рибальські снасті користуються попитом у досвідчених рибалок, зручні вони і для новачків.

Секрет успіху бренду криється в використанні сучасних технологій і матеріалів нового покоління: міцних, легких, безпечних. Спорядження відрізняється підвищеною якістю. Але ціна залишається доступною широкому колу покупців. В асортименті знайдеться все для риболовлі, від шнурів до  аксесуарів.

З Драгон рибалка переходить на зовсім інший рівень. Адже кожен співробітник підприємства - справжній професіонал своєї справи. Розробкою і тестуванням продукції займаються не просто кваліфіковані технологи та бізнесмени. Творці і самі є завзятими рибалками. Вони знають про цей вид спорту все, тому товари так популярні серед спортсменів.

Саме це спорядження стало улюбленим у представників національної збірної Польщі з поплавковою риболовлею. У компанії є і своя команда рибалок, яка постійно бере участь в змаганнях і займає в них призові місця - Team Dragon. Рибальські снасті відмінно поводяться навіть в екстремальних умовах. Тому на них завжди можна покластися.

Шукайте найцікавіші пропозиції від бренду за вигідними розцінками в нашому інтернет-магазині.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти