Список товарів за брендом Крапаль

Якщо вам потрібні уловисті і надійні балансири, Крапаль - кращий вибір. Це виробник з п'ятнадцятирічним стажем. Серед його переваг - великий асортимент, висока якість і доступна вартість. Але головне - на ці снасті завжди клює риба.

Причини купити балансири Крапаль   

Компанія має власне виробництво і виготовляє продукцію вже більше п'ятнадцяти років. Великий досвід є безсумнівним плюсом. Експериментальним шляхом виробник домігся прекрасної уловістості і зносостійкості. В результаті були відібрані тільки ефективні моделі, які тепер купують рибалки по всій Україні.

За своїми властивостями продукція не поступається західним аналогам, але її вартість набагато нижче. Завдяки чому кожен може дозволити собі відмінне оснащення. Невисока ціна обумовлена тим, що балансири не комплектується  трійниками. Тому покупець не переплачує за стандартне оснащення, яке може не підійти, а сам підбирає її, в залежності від своїх потреб.

Вироби оснащені  гачками  від однозначного лідера цієї ніші - бренду VMC. Їх запатентована система заточування Spark Point робить жало неймовірно гострим. Ця гострота зберігається дуже довго. Тому інструменти підходять для лову різної риби, в тому числі великої, а також для будь-яких погодних умов. Вони не підведуть навіть на  зимовій риболовлі.

Вироби покриті якісними лаками і фарбами, які не вигоряють на сонці. А хвостики НЕ перемерзають на холоді, тому не ламаються в самий невідповідний момент. Їм не страшні ні удари об лід, ні зуби хижака. Деякі моделі мають люмінесцентне покриття, тому їх чудово видно в темряві. У колекції багато різних форм і забарвлень.

Тепер і ви можете протестувати балансири Крапаль. Каталог магазину Карпан пропонує хороший асортимент товарів цього виробника за вигідними розцінками.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти