Фідерні котушки купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Фідерні

Активні фільтри

Слово фідер англійського походження і перекладається, як "кормушка".  Фідерний бланк призначений для донного лову риби. Основною відмінністю вудилища є наявність великої кількості направляючих кілець і м'якої вершинки. Фідерна котушка відповідає всім вимогам даного виду рибної ловлі. Якщо ви вирішили ним зайнятися, то в першу чергу важливо знайти і купити фідерні котушки в Україні. Зробити це можна в  нашому інтернет-магазині, де ви також можете вибрати собі відповідну вудку та інші аксесуари для риболовлі.

Особливості використання фідерних котушок

Коли ви будете робити закид, проводку або виведення, зверніть увагу на те, що шпуля не обертається. Вона рухається тільки поступально. Крутиться тільки укладальник, здійснюючи рівномірний випуск або вибірку волосіні. При виконанні закидання приманки шнур виводиться через бічний отвір корпусу, причому укладальник відходить в сторону. Коли потрібно вибирати оснащення, обертають рукоятку лесоукладача.  Волосінь  проходить через ролик, що забезпечує її рівномірну укладку.

З чого зроблена фідерна котушка

Корпус виготовляють з легкого алюмінію або титан-алюмінієвого сплаву. У його заснування є витягнута лапка для кріплення до вудилища. У дорогих моделях дужка зроблена з вуглепластика, що значно полегшує оснащення. Роторний механізм являє собою сукупність головної пари (редуктора) і пристрою подачі. Колесико веде шестерню основного вала. Редуктор характеризує такий параметр, як передавальне число. Від його величини залежить швидкість обертання ротора.

На що звернути увагу при виборі фідерної котушки

Для пікерів і лайт фідерів найбільш підходять котушки невеликого розміру з маленькою шпулею, щоб туди помістилася тонка волосінь і не доводилося мотати досить багато бекінгу (поворотний цикл). Вага  котушки  невелика і руку не обтяжує. Добре гармонує з легкими вудилищами. Бюджетні фідерні котушки такого типу ви знайдете на  сайті нашого магазину  і тут же можете підібрати вподобаний фідер. Незважаючи на невисоку вартість, оснащення для подібного виду риболовлі мало в чому поступається більш дорогим пристроям. На медіа фідери з годівницями 60-80 гр. будуть потрібні більш потужні котушки. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити фідерні котушки для лову хеві бланками і разом з тим підібрати волосінь, щоб потім намотати її на шпулю. Також вас чекає широкий вибір котушок, що відповідає будь-яким вашим вимогам. На сайті представлені моделі з різними передавальними числами, ємностями шпулі і кількістю підшипників. Чим вище характеристики котушки, тим дорожче вона коштує. Купити фідерні котушки в  інтернет-магазині "Карпан"  можна в два кліка. Для цього необхідно лише підібрати необхідну модель і оформити замовлення в режимі онлайн. Наші менеджери детально розкажуть про способи оплати та допоможуть в організації доставки замовлення в будь-яке місто України. Для нас важливо, щоби кожен клієнт мав можливість обзавестися всім необхідним для риболовлі та при цьому залишився задоволений рівнем наданих послуг та якістю обраного товару!

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти