Сигналізатори купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Сигналізатори

Активні фільтри

Електронні сигналізатори клювання для фідерної і коропової риболовлі - це відмінний аксесуар снасті для ловлі придонної риби. Пристрій просто незамінний, коли для лову використовують відразу декілька вудилищ на  род-поді або кріплять вудилище на рогачах і інших видах підставок.

У чому перевага магазинних сигналізаторів

Якщо зібралися на риболовлю і не хочете на ній тривалий час тримати бланк в руках, то вам саме час купити сигналізатори клювання для риболовлі в нашому інтернет-магазині. Скільки б ви не намагалися зробити подібний аксесуар самостійно, все одно саморобка не зрівняється з фірмовим приладом.

По-перше, ергономічність приладу дозволяє зручно його закріпити на бланку будь-якої товщини, по-друге, висока чутливість сигналізатора своєчасно сповістить вас світловим або звуковим сигналом про покльовці, по-третє, відсічення коливань волосіні при хвилі, вітер і сильній течії не буде змушувати вас зайвий раз хвилюватися. І нарешті, невисока ціна звільнить від марної праці по створенню саморобних недосконалих пристроїв.

Різновиди електронних сигналізаторів

Електронні сигналізатори для риболовлі промисловості рибальських товарів випускають безліч різновидів цих пристроїв. Їх пряме завдання - вчасно оповістити рибалки про початок клювання. Моделі приладів розрізняються за способами кріплення, визначення клювання, подачі сигналу.

За способом кріплення

  1. Портативні прилади кріпляться на самому бланку. Відрізняються невеликими габаритами і низькою вартістю. Монтувати їх досить легко за допомогою спеціальних затискачів або пазів на корпусі пристрою.

  2. Електронні гаджети мають спеціальні виступи на своїй підставці, якими фіксуються на стійках або род-подах.

За способом визначення клювання

  1. Пристрої реагують на коливання бланка.

  2. Свінгери, що фіксують ступінь натягу волосіні.

  3. Універсальні сигналізатори, що поєднують обидва вищевказаних способи визначення клювання.

За способом подачі сигналу

  1. Світлові прилади оснащені світлодіодами. Є пристрої, оснащені кількома індикаторами. Кількість загорающихся лампочок сигналізують про обережне торкання риби до приманки від «серйозного» клювання.

  2. Звукові сигнали можуть подаватися з різною силою. Чим голосніше звук, тим підвищується шанс для початку успішної підсічки трофея.

  3. Комбіновані пристрої поєднують в собі вищевказані опції.

Якщо ви плануєте вирушити на риболовлю, сигналізатора клювання стане справжньою знахідкою. У риболовецькому інтернет-магазині "Карпан" ви зможете знайти подібні вироби в великому асортименті.

Як обзавестися ефективним сигналізатором

Купити сигналізатори клювання для риболовлі можна в режимі онлайн. Для цього вам необхідно вибрати необхідну модель і оформити замовлення. Найближчим часом з вами зв'яжуться менеджери нашого магазину для уточнення додаткової інформації. Оплату товару можна здійснити будь-яким зручним для вас способом. Замовлення буде відправлене кур'єрською службою "Нова-Пошта" в будь-яке місто України і ви незабаром зможете взяти з собою на риболовлю нові і якісні сигналізатори. 

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти