Род Поди купити недорого в рибальському інтернет-магазині Carpan

Род Поди

Активні фільтри

Род Под - це універсальна підставка для  вудилищ. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні кілька вудок для одночасної ловлі риби, то вам неодмінно стане в нагоді цей аксесуар для риболовлі.

Що з себе являє підставка Род Под

Як правило, ця конструкція виготовлена з металевого профілю. Основні її частини - це опорна рама з держаками для вудилищ і ноги-опори. Опор може бути три або чотири - все залежить від моделі та її габаритів.

Стаціонарні рами розташовані строго горизонтально. Опорна частина ніг має вушка, через які забивають в грунт клини. Вони не дадуть зрушити або перекинутися всій конструкції під час активної риболовлі. Основна перевага род подів - це те, що їх можна встановлювати на будь-якій поверхні, будь-то грунт, бетонна площадка або камені.

З усіх конструкцій сама універсальна підставка - це род под гойдалки. Гойдалки мають дві передні і дві задні ноги. Завдяки цьому конструкція має високу стійкість. Одночасно можна ловити рибу відразу чотирма вудлищами або іншими видами вудилищ. Купити род-под в Україні ви зможете, відвідавши сайт нашого риболовецького інтернет-магазину. Тут же можна підібрати недороге вудилище і інші  аксесуари. 

Як ловити рибу за допомогою підставки Род Под

Спочатку роблять закид черговий вудкою, потім вудилище укладають на утримувачі підставки. Так чинять з усіма іншими бланками. У рибалки залишаються вільними руки, і він може спокійно спостерігати за поплавками чи іншими сигналізаторами клювання. У момент клювання рибалка підхоплює потрібне вудилище і робить підсічку.

Род под з функцією гойдалки призначений для утримування відразу чотирьох бланків. Поворотна рама може міняти нахил вудилищ вперед або назад. Для чого це потрібно? Якщо на місці риболовлі пологе дно без яскраво виражених бровок, і є можливість поставити підставку ближче до води, то щоб уникнути помилкових клювань при бічному вітрі, видування великої дуги волосіні, після закидання можна опустити кінці вудилищ занурити в воду.

Після цієї операції волосіні будуть повністю занурені в воду, які для риби будуть практично невидимі. У разі клювання можна підняти раму род пода разом з вудлищами різко вгору, тим самим здійснити підсічку трофея. Після цього рибалка знімає бланк з рами і виводити улов. На сьогоднішній день підставка род под - один з популярних видів товарів, який користується попитом серед рибалок.

Є ще одна особливість лову риби за допомогою гойдалок. Припустимо, клювання сталося на лівому вудилищі, а риба пішла вправо, то ви піднімаєте передню частину рами вгору, і проходите під нею з вудкою вправо. Ціна пристрою досить висока, але ми впевнені, що на першій рибалці з таким род подом вона буде абсолютно виправдана.

Як придбати потрібний Род Под

В інтернет-магазині "Карпан" у вас є можливість придбати якісний род под зовсім недорого. Також не виходячи з дому можливо обзавестися всім необхідним для риболовлі. Вибирайте вподобані товарні позиції на сайті, оформляйте замовлення і насолоджуйтеся хорошим клюванням вже на найближчій риболовлі.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти