Ліхтарики риболовні купити недорого в інтернет-магазині Carpan

Ліхтарики

Активні фільтри

Налобний ліхтар - це необхідний аксесуар будь-якого виду риболовлі. У досвітній обстановці або на вечірній зорі, коли навколо панує напівтемрява вас завжди виручить акумуляторний світильник. Ліхтарик для риболовлі на голові рибалки в цей час відпочинку дозволяє вільно маніпулювати руками для виконання будь-яких дій, висвітлюючи потрібний об'єкт.

Які переваги надає налобний ліхтар

Конкуренція на ринку рибальських товарів призвела до того, що різні види головних світлових приладів за своїми характеристиками не сильно відрізняються один від одного. Всі вони практично мають однаковий набір опцій в тій чи іншій мірі. Давайте розглянемо, чим вони зручні в експлуатації.

Харчування

Всі прилади живляться від акумуляторних батарей. Як показує практика, ємність АКБ дозволяє повноцінно світити ліхтарем протягом 15 - 20 годин. Цього цілком вистачає для 3-х добової риболовлі, адже на природі у вас не буде можливості зарядити акумулятор.

Світло

Джерелом світла у всіх ліхтариків є світлодіоди. У різних моделях їх кількість коливається в межах від 3 до 5 штук. Чим їх більше, тим потужніше світловий потік, але і швидше відбувається розрядка батарей. Так що якщо ви зібралися купити налобний ліхтарик, то потрібно зіставити ці обставини. Інакше, швидко сів акумулятор може трошки зіпсувати ваш активний відпочинок на риболовлі.

Деякі моделі можуть працювати в трьох режимах освітлення. Це 100% і 50% потужність світлового потоку, а також моргаючий режим. Поворотом кільця на лінзі приладу можна регулювати площу світлової плями. Використовуючи цю опцію, ви можете зосередити вузький потужний промінь на поплавці або іншому об'єкті, а не розсіювати світло по всій водоймі.

Ремені кріплення

У більшості ліхтарів світлова головка сполучена з акумуляторним боксом. Тому прилад кріпиться на голові рибалки одним круговим ременем. Якщо акумуляторна батарея розташована на протилежному боці, то ліхтар оснащують додатковим поперечним ременем. На сайті нашого магазину ви знайдете прилади з таким кріпленням. Купити ліхтарики для риболовлі ви можете у нас, де додатково зможете знайти багато цікавих товарів для  відпочинку та туризму.

Як придбати налобні ліхтарики

В інтернет-магазині "Карпан" є можливість купити ліхтарик недорого за цілком доступними цінами. Для цього досить вибрати товар, який сподобався на сторінці нашого сайту, замовити його і оплатити післяплатою або банківською картою. Товар протягом короткого часу прибуде в місцеве відділення «Нової Пошти». При виникненні додаткових питань, звертайтеся за консультацією до наших фахівців, вони допоможуть з вибором і з задоволенням нададуть всі необхідні консультації.

Меню

Цей веб-сайт зберігає такі дані, як файли cookie, для забезпечення функціональності сайту, включаючи аналітику та персоналізацію. Користуючись цим веб-сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie.

Прийняти