Abu Garcia - шведський виробник рибальського спорядження з багаторічною історією. Його котушки знамениті на весь світ. Це без перебільшення ідеальні вироби - надійні, міцні, ефективні. Але компанія не зупиняється на досягнутому і продовжує підвищувати і без того високі стандарти якості.

Створення і становлення бренду Abu Garcia

Історія компанії бере початок більш ста років тому. У далекому 1921 році в Швеції годинниковий майстер Карл Август Боргстром відкрив власну майстерню під назвою AB Urfabriken. Спочатку він успішно займався випуском кишенькових годинників, телефонних таймерів і лічильників для таксі. Але з роками попит на ці товари впав і тоді підприємець прийняв вірне рішення переключитися на виробництво рибальських снастей.

У 1941 на ринок вийшла перша котушка цієї торгової марки ABU Record. Через десять років - друга знаменита модель Ambassadeur. У 1954 вона викликала фурор на Всесвітній виставці рибальських інструментів в Нью-Йорку. Ще через рік завод випустив першу безінерційну котушку ABU 444. У шістдесятих стартував продаж моделей спінінгів. А в 1977 в Швеції відкрився музей бренду. У 1984 після злиття з американським постачальником назва змінилася на Abu Garcia.

У двадцять першому столітті колекція відмінних снастей поповнилася новими байткастовими, ​​низкопрофільними і безінерційними котушками, а також вудлищами. І вона буде продовжувати розширюватися, адже виробник стежить за тенденціями в світі риболовного спорту і прагне задовольнити запити споживачів.

Кожне наступне покоління снастей Абу Гарсія легшt, компактніше і потужніше. Ловити рибу з їх допомогою легко і приємно. Інструменти прекрасно показують себе в різних умовах і підходять для різних способів лову.