Фінський концерн Rapala - це справжня легенда серед виробників рибальських снастей. В основі його діяльності - непохитне прагнення до ідеальної якості. Тому товари підприємства завжди приносять рибалкам найкращий результат. На особливу увагу заслуговує приманка, що випускається під однойменним брендом. Їй довіряють в 140 країнах світу. Тепер і у рибалок України з'явилася можливість познайомитися з продукцією Rapala. Купити її можна в нашому інтернет-магазині.

Особливості торгової марки

Популярна приманка існує з 1936 року. За стільки років і без того вдала модель стала максимально зручною та ефективною. Для виробника на першому місці стоять якість і увага до деталей. Всі вироби виготовляються вручну і тестуються в реальних умовах у власних водоймах компанії. І професійні спортсмени, і любителі знають: щоб гарантовано зловити великий улов, необхідно купити Рапала.

Крім цієї торгової марки в міжнародний концерн входить ще кілька всесвітньо відомих виробників товарів для рибного лову: Sufix, VMC, Marttiini, Blue Fox та інші. Представництва компанії розташовані в 30 країнах. Серед них Фінляндія, Франція, Естонія, Китай.

Асортимент

Основна спеціалізація підприємства - штучні рибальські приманки. Перед ними не встоїть жодна риба. Це відмінний надійний варіант для лову великих особин. Але це не все, що може запропонувати ТМ Рапала. Каталог постійно поповнюється новинками.

У продажу представлені:

З Rapala рибалка приносить виключно позитивні емоції. Спробуйте і ви продукцію від лідера світового ринку.